KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11733337
nr 1173 3337
Francis Seymour Haden
(1818-1910), Storbritannien
Etsning, Sir Francis Seymour Haden, "The Moute House", signerad, 1866, motivet: 14x21
Francis Seymour Haden, brittisk grafiker född 1818, död 1910.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 april 2018
kl 20:38:29
2/4 10:12:57
Francis Seymour Haden
Läs mer om Francis Seymour Haden